Laptop Dell Precision 3541, i7-9850H, 16GB, Display NOU, Quadro P620, Win 11 Pro
- Model: CDB-31314457B
- Producător: Dell
- Garanție: 30 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
3.310,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| BUS memorie GPU | 128-bit |
| Camera Web | Da |
| Capacitate memorie GPU | 4 GB |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Diagonala ecran | 15,6 inch |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 2,51 - 3 GHz |
| Model procesor | Core i7 gen9 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 6 core (HT-12 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 |
| Sistem de operare | Windows 11 PRO |
| Stare monitor | Nou |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tastatura | Tastatura iluminata |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip memorie GPU | GDDR5 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Laptop Dell Precision 3541, i7-9850H, 16GB, Display NOU, Quadro P620, Win 11 Pro
| Procesor: | Intel Hexa Core i7-9850H, 6 x 2.60GHz up to 4.60GHz, 12MB Cache. Detalii CPU, |
| Memorie: | 16GB DDR4 |
|
SSD M.2 NVMe: |
256GB |
| Unitate optica: | Fara Unitate Optica |
| Placa video dedicata: | NVidia Quadro P620 4GB GDDR5 128-bit |
| Porturi : |
1 x HDMI, 1 x USB Type-C/Thundebolt, 3 x USB 3.1 (1 Powered), 1 x Rj-45, 1 x Audio, SD Card Reader |
| Wireless: | Da. Bluetooth: Da. |
| Display NOU: | 15.6 inci Full HD WVA LED Anti-Glare (1920 x 1080p). Webcam integrat |
| Tastatura: | QWERTY DK (Danemarca) Iluminata + Tastatura numerica. Baterie ok, autonomie minim 1 ora. Garantie 30 de zile pentru baterie. |
| Site Producator: | Detalii suplimentare, . |
Produs reconditionat. Garantie 36 luni.

