Server Dell PowerEdge R440, 1 x Xeon Gold 6138 20-Core - Configureaza pentru comanda
- Model: CDB-50501263
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
2.960,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Frecventa procesor | 1,51 - 2 GHz |
| Interfata mediu stocare | SAS |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Xeon Gold |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 20 Core (HT-40 Thread) |
| Numar procesoare | (1) un procesor |
| Porturi - Interfete I/O | VGA |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Producator procesor | Intel |
| Putere sursa | 550W |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | 1U |
| Tip memorie | DDR4 R ECC Registered |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Unitati stocare suportate | 8 |
Server Dell PowerEdge R440, 1 x Xeon Gold 6138 20-Core - Configureaza pentru comanda
Server-ul se livreaza fara masca frontala.
Iti oferim posibilitatea sa configurezi serverul in functie de nevoile tale, prin alegerea componentelor din optiunile de upgrade. Selecteaza caracteristicile dorite si apoi adauga in cos.
Pretul afisat este pentru varianta de baza (fara HDD, Caddy, Memorie)*
* Varianta de baza:
| Procesor: | 1 x Intel Xeon Gold 6138 20-Core, 20 x 2.00GHz, 27.5MB Cache, 1 procesor instalat. Detalii CPU, . |
| Chipset: | Intel C621 |
| RAID: |
PERC H330 |
| Placa de retea: | 2 x Rj-45 Gigabit, Broadcom BCM5720 |
| Management: | IDRAC9 Express |
| Porturi: | 2 x VGA, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 1 x Serial, IDRAC Direct Micro-USB, iDRAC network port |
| Surse alimentare: | 2 x 550W |
| Rackabil: | Da. Format: 1U. |
| Site Producator: | Click pentru mai multe detalii |
!Atentie: Trebuie sa alegeti acelasi numar de caddy-uri ca si HDD-uri pentru montare.
Serverul se poate configura la alegere din caseta Configurare Produs (tabelul alaturat din dreapta sau butonul Configurare produs pentru varianta de mobil a site-ului). Se pot adauga 32, 64, 96, 128, 256GB, 384GB, 512GB, RAM, se pot adauga maxim 8 hard disk-uri 2.5" SAS/SATA de diferite capacitati.
Garantie 12 luni.

