Mini Workstation NOU Open Box Dell Precision 3260, i7-13700, 32GB DDR5, T1000 8GB
- Model: CDB-50501207
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
9.170,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| BUS memorie GPU | 128-bit |
| Capacitate memorie GPU | 8 GB |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 1,51 - 2 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Core i7 Gen.13 |
| Nr. USB fata | 2 |
| Nr. USB spate | 4 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 16 Core (HT-24 Thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare produs | Nou |
| Tip carcasa | USFF |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR5 |
| Tip memorie GPU | GDDR6 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Mini Workstation NOU Open Box Dell Precision 3260, i7-13700, 32GB DDR5, Quadro T1000 8GB
Produsul este NOU, Open Box, se livreaza in cutia originala alaturi de cablu de alimentare, 4 adaptoare MiniDP-DP, tastatura layout QWERTZ DE si mouse.
Puteti adauga licenta de Windows 11 din caseta "Configurare Produs".
Workstation Dell Precision 3260 Compact, Intel Core i7-13700 generatia 13, 32GB DDR5, 512GB SSD M.2 NVMe, NVidoa Quadro T1000 8GB GDDR6 128-bit
Procesor:
- Model: i7-13700
- Tip: Hibrid 8+8 Core generatia 13
- Frecventa: 8 x 2.10GHz (performanta)
- 8 x 1.50GHz (eficienta)
- Cache: 30MB SmartCache
- Detalii CPU, .
Memorie RAM:
- Capacitate: 32GB
- Tip: DDR5
Unitate stocare:
- Capacitate: 512GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: NVidia Quadro T1000 8GB GDDR6 128-bit
- Porturi placa video: 4 x MiniDisplayPort
- Audio: Realtek ALC3246-CG
- Carcasa: USFF
- Chipset: Intel W680
- LAN: Gigabit - 10/100/1000 Mbps
- Dimensiuni: 190 x 71.8 x 178 mm
Porturi:
- 1 x Rj-45
- 5 x USB 3.2
- 1 x USB Type-C
- 3 x DisplayPort
- 4 x Audio
Sloturi PCI:
- 2 x M.2 2230/2280 PCIe x4
Garantie 12 luni.

