Calculator SH Lenovo M70s Gen 3 SFF, Quad Core i3-12100, 16GB DDR4, 256GB SSD
- Model: CDB-50501200
- Producător: Lenovo
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
2.470,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 3,1 - 3,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Jack-uri audio fata | 2 |
| Jack-uri audio spate | 1 |
| Model procesor | Core i3 Gen. 12 |
| Nr. USB fata | 4 |
| Nr. USB spate | 4 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 4 core (HT-8 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Slot(uri) | PCIe x1 |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | SFF |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Calculator SH Lenovo M70s Gen 3 SFF, Quad Core i3-12100, 16GB DDR4, 256GB SSD
Calculatoare Lenovo ThinkCentre M70s Gen 3 SFF, Intel Quad Core i3-12100, 16GB DDR4, 256GB SSD M.2 NVMe, Fara Unitate Optica
Procesor:
- Model: i3-12100
- Tip: Quad Core generatia 12
- Frecventa: 4 x 3.30GHz
- Cache: 12MB SmartCache
- .
Memorie RAM:
- Capacitate: 16GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 256GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel UHD Graphics 730
- Audio: OnBoard
- Carcasa: SFF
- Chipset: Intel Q670
- LAN: Intel i219-LM - 10/100/1000Mbps
Porturi:
- 1 x RJ-45
- 4 x USB 3.2
- 1 x USB Type-C
- 4 x USB 2.0
- 2 x DisplayPort
- 1 x HDMI
- 3 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCIe 4.0 x16
- 2 x PCIe 3.0 x1
- 1 x M.2 2230 (wireless)
- 1 x M.2 2280 (stocare)
Garantie 12 luni.

