Laptopuri SH Lenovo P1 Gen 4, Octa Core i7-11850H, 1TB SSD, 4K, Quadro T1200, Grad B
- Model: CDB-28289944
- Producător: Lenovo
- Garanție: 30 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
4.480,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| BUS memorie GPU | 128-bit |
| Camera Web | Da |
| Capacitate memorie GPU | 4 GB |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Capacitate stocare | 1 TB |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Diagonala ecran | 16 inch |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Model procesor | Core i7 Gen.11 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 8 core (HT-16 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Rezolutie display | 3840 x 2400 |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare monitor | Grad B |
| Stare produs | Utilizat |
| Tastatura | Tastatura iluminata |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip memorie GPU | GDDR6 |
| Tip panel | IPS |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Laptop SH Lenovo P1 Gen 4, Octa Core i7-11850H, 1TB SSD, 4K, Quadro T1200, Grad B
Produsele sunt
| Procesor: | Intel Octa Core i7-11850H, 8 x 2.50GHz up to 4.80GHz, 24MB SmartCache. Detalii CPU, |
| Memorie: | 32GB DDR4 |
| SSD M.2 NVMe: | 1TB |
| Unitate optica: | Fara Unitate Optica |
| Placa video: | NVidia Quadro T1200 4GB GDDR6 128-bit. |
| Porturi : | 2 x USB 3.2, 2 x USB Type-C/ThunderBolt 4/DisplayPort, 1 x Audio |
| Wireless: | Da. Bluetooth: Da |
| Display: | 16 inci 4K IPS LED Backlight Anti-Glare (3840 x 2400p). Webcam integrat |
| Tastatura: |
AZERTY FR / QWERTY IT Iluminata + Tastatura Numerica Baterie ok, autonomie minim 1 ora. Garantie 30 de zile pentru baterie. |
| Site Producator: | Click pentru mai multe detalii. |
Garantie 12 luni.

