Calculatoare SH Fujitsu ESPRIMO C910, Quad Core i5-3550S, 120GB SSD, 2 x Serial
- Model: CDB-14146044
- Producător: Fujitsu
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
370,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 120 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Frecventa procesor | 2,51 - 3 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Jack-uri audio fata | 2 |
| Jack-uri audio spate | 2 |
| Model procesor | Core i5 gen3 |
| Nr. unitati stocare | 1 |
| Nr. USB fata | 4 |
| Nr. USB spate | 6 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 4 core |
| Porturi - Interfete I/O | 2 x Serial |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Slot(uri) | PCIe x16 |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | SFF |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 3 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Calculatoare SH Fujitsu ESPRIMO C910, Quad Core i5-3550S, 120GB SSD, 2 x Serial
Calculator Fujitsu ESPRIMO C910 SFF, Intel Quad Core i5-3550S, 8GB DDR3, 120GB SSD, 2 x Serial
Procesor:
- Model: i5-3550S
- Tip: Quad Core
- Frecventa: 4 x 3.00GHz
- Cache: 6MB SmartCache
- .
Memorie RAM:
- Capacitate: 8GB
- Tip: DDR3
Unitate stocare:
- Capacitate: 120GB
- Tip: SSD Sata
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel HD Graphics 2500
- Audio: Conexant CX20642
- Carcasa: SFF
- Chipset: Intel Q77
- LAN: Intel 82579LM - 10/100/1000Mbps
Porturi:
- 1 x Rj-45
- 6 x USB 2.0
- 4 x USB 3.0
- 1 x DisplayPort
- 2 x Serial
- 1 x DVI
- 4 x Audio
- 2 x PS2
Sloturi PCI:
- 1 x PCIe x16 3.0
Garantie 12 luni.

