Calculatoare HP EliteDesk 600 G9 SFF, i5-13500, 16GB DDR5, 256GB SSD, Win 11 Home
- Model: CDB-45900900A
- Producător: HP
- Garanție: 36 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
3.290,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Jack-uri audio fata | 1 |
| Jack-uri audio spate | 1 |
| Model procesor | Core i5 Gen.13 |
| Nr. unitati stocare | 1 |
| Nr. USB fata | 4 |
| Nr. USB spate | 6 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 14 Core (HT-20 Thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 HOME |
| Slot(uri) | PCIe x1 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | SFF |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR5 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Calculatoare HP EliteDesk 600 G9 SFF, i5-13500, 16GB DDR5, 256GB SSD, Win 11 Home
Calculatoare HP EliteDesk 600 G9 SFF, Intel Core i5-13500, 16GB DDR5, 256GB SSD M.2 NVMe, Fara Unitate Optica
Procesor:
- Model: i5-13500
- Tip: Hibrid 6+8 Core generatia 13
- Frecventa: 6 x 2.50GHz (performanta)
- 8 x 1.80GHz (eficienta)
- Cache: 24MB SmartCache
- Detalii CPU, .
Memorie RAM:
- Capacitate: 16GB
- Tip: DDR5
Unitate stocare:
- Capacitate: 256GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel UHD Graphics 770
- Audio: Realtek ALC3252
- Carcasa: SFF
- Chipset: Intel Q670
- LAN: Intel i219-LM - 10/100/1000Mbps
Porturi:
- 1 x RJ-45
- 1 x USB Type-C 20Gbps
- 4 x USB 10Gbps
- 3 x USB 5Gbps
- 3 x USB 2.0
- 1 x HDMI
- 2 x DisplayPort
- 2 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCIe x16
- 1 x PCIe x16 (wired x4)
- 2 x PCIe x1
- 1 x M.2 2230 (wireless)
- 2 x M.2 2280 (stocare)
Produs reconditionat. Garantie 36 luni.

