Mini PC Intel NUC NUC10i3FNH, Intel i3-10110U, 8GB DDR4, 250GB SSD, Win 11 Home
- Model: CDB-20708238A
- Producător: Intel
- Garanție: 36 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
1.285,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 250 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | 2,5 inch |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Core i3 Gen. 10 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 2 core (HT-4 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 HOME |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | Mini PC |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Mini PC Intel NUC NUC10i3FNH, Intel i3-10110U, 8GB DDR4, 250GB SSD, Win 11 Home
Mini PC Intel NUC NUC10i3FNH, Intel Dual Core i3-10110U, 8GB DDR4, 250GB SSD
Procesor
- Model: i3-10110U
- Tip: Dual Core generatia 10
- Frecventa: 2 x 2.10GHz
- Cache: 4MB SmartCache
- .
Memorie RAM
- Capacitate: 8GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 250GB
- Tip: SSD Sata
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel UHD Graphics
- LAN: Intel i219-V - 10/100/1000Mbps
- Carcasa: Mini PC
- Dimensiuni: 117 x 112 x 51 mm
Porturi:
- 1 x RJ-45 Gigabit
- 3 x USB 3.1
- 1 x HDMI
- 1 x USB Type-C
- 1 x USB Type-C/DisplayPort
- 1 x Audio
Produs reconditionat. Garantie 36 luni.

