Workstation SH HP Z4 G4, Hexa Core W-2135, 32GB DDR4, 512GB SSD, Quadro M4000
- Model: CDB-20520032
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
3.690,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| BUS memorie GPU | 256-bit |
| Capacitate memorie GPU | 8 GB |
| Capacitate memorie RAM | 32 GB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | peste 3,5 Ghz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Xeon W |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 6 core (HT-12 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | 2 x DisplayPort |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Slot(uri) | PCIe x16 |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | Tower |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip memorie GPU | GDDR5 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Workstation SH HP Z4 G4, Hexa Core W-2135, 32GB DDR4, 512GB SSD, Quadro M4000
Workstation HP Z4 G4, Xeon Hexa Core W-2135, 32GB DDR4, 512GB SSD M.2 NVMe, NVidia Quadro M4000 8GB GDDR5 256-bit
Procesor
- Model: W-2135
- Tip: Xeon Hexa Core
- Frecventa: 6 x 3.70GHz
- Cache: 8.25MB
- .
Memorie RAM
- Capacitate: 32GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 512GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Audio: Realtek ALC221
- Placa video: NVidia Quadro M4000 8GB GDDR5 256-bit. Detalii suplimentare, .
- Porturi placa video: 4 x DisplayPort
- Carcasa: Tower
- Chipset: Intel C442
- LAN: Intel i219LM + i210AT - 10/100/1000Gbps
Porturi:
- 2 x Rj-45
- 10 x USB 3.1
- 2 x PS2
- 1 x Serial
- 3 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCI Express 3.0 x16
- 2 x M.2 PCIe 3 x4
Garantie 12 luni.

