Mini PC Lenovo ThinkCentre M90n-1, Intel 4205U, 128GB SSD M.2 NVMe, Win 11 Home
- Model: CDB-45900919A
- Producător: Lenovo
- Garanție: 36 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
590,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 4 GB |
| Capacitate stocare | 128 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 1,51 - 2 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Celeron |
| Nr. USB fata | 3 |
| Nr. USB spate | 3 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 2 core |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 HOME |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | Mini PC |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Mini PC Lenovo ThinkCentre M90n-1, Intel 4205U, 128GB SSD M.2 NVMe, Win 11 Home
Mini PC Lenovo ThinkCentre M90n-1 Nano IoT, Intel Celeron Dual Core 4205U, 4GB LPDDR4, 128GB SSD M.2 NVMe, Fara Unitate Optica
Procesor:
- Model: 42505U
- Tip: Celeron Dual Core
- Frecventa: 2 x 1.80GHz
- Cache: 2MB SmartCache
- .
Memorie RAM
- Capacitate: 4GB
- Tip: LPDDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 128GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel UHD Graphics
- Audio: Realtek ALC233VB
- Carcasa: Mini PC
- LAN: Intel i219 - 10/100/1000Mbps
- Dimensiuni: 179 x 88 x 34.5 mm
- Racire pasiva
Porturi:
- 1 x RJ-45
- 4 x USB 3.2
- 1 x USB Type-C
- 1 x USB Type-C/DisplayPort
- 1 x DisplayPort
- 2 x Serial
- 1 x Audio
Produs reconditionat. Garantie 36 luni.

