Workstation SH Lenovo P720, 2 x Platinum 8160 24-Core, 128GB DDR4, Quadro P4000 8GB
- Model: CDB-95259026
- Producător: Lenovo
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
8.625,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| BUS memorie GPU | 256-bit |
| Capacitate memorie GPU | 8 GB |
| Capacitate memorie RAM | 128 GB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Xeon Platinum |
| Nr. unitati stocare | 1 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 24 Core (HT-48 Thread) |
| Numar procesoare | (2) doua procesoare |
| Porturi - Interfete I/O | 2 x DisplayPort |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Slot(uri) | PCIe x16 |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | Tower |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip memorie GPU | GDDR5 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Workstation SH Lenovo P720, 2 x Platinum 8160 24-Core, 128GB DDR4, Quadro P4000 8GB
Workstation Lenovo ThinkStation P720, 2 x Xeon 24-Core Platinum 8160, 128GB DDR4, 512GB SSD M.2 NVMe, NVidia Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit
Procesor:
- Model: Platinum 8160
- Tip: Xeon 24-Core
- Frecventa: 24 x 2.10GHz
- Cache: 33MB L3 Cache
- 2 procesoare instalate
- .
Memorie RAM:
- Capacitate: 128GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 512GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: NVIDIA Quadro P4000 8GB GDDR5 256-bit. Detalii GPU, .
Porturi placa video: 4 x DisplayPort - Audio: Realtek ALC662
- Carcasa: Tower
- Chipset: Intel C621
- LAN: Intel i219LM + Intel i210-AT - 10/100/1000Mbps
Porturi:
- 2 x Rj-45
- 8 x USB 3.2
- 2 x USB 2.0
- 2 x PS2
- 4 x Audio
Sloturi PCI:
- 3 x PCI Express 3.0 x16
- 1 x PCI Express 3.0 x8
- 1 x PCI Express 3.0 x4
- 1 x PCI
Garantie 12 luni.

