Calculatoare Second Hand Lenovo ThinkCentre M710S SFF, Intel Quad Core i5-7500
- Model: CDB-24990001
- Producător: Lenovo
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
630,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 256 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 3,1 - 3,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Core i5 gen7 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 4 core |
| Porturi - Interfete I/O | 2 x DisplayPort |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | SFF |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Calculatoare Second Hand Lenovo ThinkCentre M710s SFF, Intel Quad Core i5-7500
Calculatoare Lenovo ThinkCentre M710, Intel Quad Core i5-7500, 8GB DDR4, 256GB SSD M.2 NVMe, Fara Unitate Optica
Procesor
- Model: i5-7500
- Tip: Quad Core
- Frecventa: 4 x 3.40GHz
- Cache: 6Mb SmartCache
- .
Memorie RAM
- Capacitate: 8GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 256GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate Optica: Fara Unitate Optica
- Chipset Intel B250
- Video: Intel HD Graphics 630
- Audio: Realtek ALC662
- Carcasa: SFF
- LAN: Realtek RTL8111GN - 10/100/1000 Mbps
Porturi:
- 1 x RJ45
- 6 x USB 3.0
- 2 x USB 2.0
- 1 x VGA
- 1 x Serial
- 2 x DisplayPort
- 5 x Audio
Sloturi:
- 1 x PCIe x16
- 2 x PCIe x1
Garantie 12 luni.

