Workstation Dell Precision 3660 MT, i7-12700, 16GB DDR5, 512GB SSD, Win 11 Pro
- Model: CDB-20520028B
- Producător: Dell
- Garanție: 36 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
4.215,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 1,51 - 2 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Core i7 Gen.12 |
| Nr. USB fata | 4 |
| Nr. USB spate | 6 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 12 Core (HT-20 Thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Windows 11 HOME |
| Slot(uri) | PCIe x16 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | Tower |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR5 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Workstation Dell Precision 3660 MT, i7-12700, 16GB DDR5, 512GB SSD, Win 11 Pro
Workstation Dell Precision 3660 Tower, Intel Core i7-12700, 16GB DDR5, 512GB SSD M.2 NVMe, Fara Unitate Optica
Procesor:
- Model: i7-12700
- Tip: Hibrid 8+4 Core generatia 12
- Frecventa: 8 x 2.10GHz (performanta)
- 4 x 1.60GHz (eficienta)
- Cache: 25MB SmartCache
- Detalii CPU, .
Memorie RAM:
- Capacitate: 16GB
- Tip: DDR5
Unitate stocare:
- Capacitate: 512GB
- Tip: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel UHD 770 Graphics
- Carcasa: Tower
- Chipset: Intel W680
- Audio: Realtek ALC3246-CG
- LAN: Gigabit - 10/100/1000Gbps
Porturi:
- 1 x Rj-45
- 4 x USB 3.2
- 4 x USB Type-C
- 2 x USB 2.0
- 2 x DisplayPort
- 2 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCIe x4 4.0
- 1 x PCIe x4 3.0
- 1 x PCIe x16 5.0
- 1 x M.2 2230 wireless
- 2 x M.2 2280 PCIe gen.4
- 1 x M.2 2280 PCIe gen.3
Produs reconditionat. Garantie 36 luni.

