Workstation Dell Precision 3630 MT, i7-9700K, 16GB DDR4, 512GB SSD, Win 11 Pro
- Model: CDB-20520026B
- Producător: Dell
- Garanție: 36 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
2.700,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 2,51 - 3 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Core i7 gen9 |
| Nr. unitati stocare | 1 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 8 core |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 1 |
| Producator procesor | Intel |
| Putere sursa | 300W |
| Sistem de operare | Windows 11 PRO |
| Slot(uri) | PCIe x16 |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | Tower |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Workstation Dell Precision 3630 MT, i7-9700K, 16GB DDR4, 512GB SSD, Win 11 Pro
Dell Precision 3630 Tower, Intel Octa Core i7-9700K, 16GB DDR4, 512GB SSD M.2 NVMe, Fara Unitate Optica
Procesor:
- Model: i7-9700K
- Tip: Hexa Core
- Frecventa: 8 x 3.60GHz
- Cache: 12MB SmartCache
- .
Memorie RAM:
- Capacitate: 16GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 512GB
- Tip:: SSD M.2 NVMe
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Audio: Realtek ALC3861
- Video: Intel UHD Graphics 630
- Carcasa: Tower
- Chipset: Intel C246
- LAN: Intel i219-LM 10/100/1000Gbps
Porturi:
- 1 x Rj-45 Gigabit
- 4 x USB 2.0
- 5 x USB 3.0
- 1 x USB Type-C
- 2 x PS2
- 2 x DisplayPort
- 1 x Serial
- 3 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCIe x16 Gen3
- 2 x PCIe x4 Gen 3
- 1 x PCI
- 1 x M.2 (22x80 mm)
Produs reconditionat. Garantie 36 luni.

