Calculatoare Second Hand Dell OptiPlex 3020 SFF, Intel Dual Core i3-4160
- Model: CDB-45810701
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
235,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 4 GB |
| Capacitate stocare | 500 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | 3,5 inch |
| Frecventa procesor | 3,1 - 3,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Jack-uri audio fata | 2 |
| Jack-uri audio spate | 2 |
| Model procesor | Core i3 gen4 |
| Nr. unitati stocare | 1 |
| Nr. USB fata | 2 |
| Nr. USB spate | 6 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 2 core (HT-4 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | VGA |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | SFF |
| Tip mediu stocare | HDD |
| Tip memorie | DDR 3 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | DVD-Writer |
| Unitati stocare suportate | 1 |
Calculatoare Second Hand Dell OptiPlex 3020 SFF, Intel Dual Core i3-4160
Dell OptiPlex 3020 SFF, Intel Core i3-4130, 4GB DDR3, 500GB HDD, DVD-Writer
Procesor
- Model: i3-4160
- Tip: Dual Core
- Frecventa: 2 x 3.60GHz
- Cache: 3MB SmartCache
- .
Memorie RAM
- Capacitate: 4GB
- Tip: DDR3
Unitate stocare:
- Capacitate: 500GB
- Tip:HDD Sata
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: DVD-Writer
- Video: Integrat Intel HD Graphics 4400
- Audio: OnBoard
- Chipset: Intel H81
- Carcasa: SFF
- LAN: Realtek RTL8151GD - 10/100/1000mbps
Porturi:
- 1 x Rj-45
- 1 x DisplayPort
- 1 x VGA
- 1 x RJ-45
- 6 x USB 2.0
- 2 x USB 3.0
- 4 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCIe x16
- 1 x PCIe x1
Garantie 12 luni.

