Laptopuri SH Dell Precision 5550, i7-10875H, 512GB SSD, Display NOU 4K, Quadro T2000
- Model: CDB-30075430
- Producător: Dell
- Garanție: 30 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
3.870,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| BUS memorie GPU | 128-bit |
| Camera Web | Da |
| Capacitate memorie GPU | 4 GB |
| Capacitate memorie RAM | 16 GB |
| Capacitate stocare | 512 GB |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Diagonala ecran | 15,6 inch |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Model procesor | Core i7 gen.10 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 8 core (HT-16 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Rezolutie display | 3840 x 2400 |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare monitor | Nou |
| Stare produs | Utilizat |
| Tastatura | Tastatura iluminata |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip memorie GPU | GDDR5 |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Laptopuri SH Dell Precision 5550, i7-10875H, 512GB SSD, Display NOU 4K, Quadro T2000
| Procesor: | Intel Octa Core i7-10875H, 8 x 2.30GHz up to 5.10GHz, 16MB SmartCache. Detalii CPU, |
| Memorie: | 16GB DDR4 |
|
SSD M.2 NVMe: |
512GB |
| Unitate optica: | Fara Unitate Optica |
| Placa video dedicata: | NVidia Quadro T2000 4GB GDDR5 128-bit |
| Porturi : |
2 x USB Type-C/Thundebolt 3, 1 x USB Type-C/DisplayPort, 1 x Audio, SD Card Reader |
| Wireless: | Da. Bluetooth: Da. |
| Display NOU: | 15.6 inci 4K InfinityEdge LED Anti-Glare (3840 x 2400p). Webcam integrat |
| Tastatura: | QWERTY DK Iluminata. Baterie ok, autonomie minim 1 ora. Garantie 30 de zile pentru baterie. |
| Site Producator: | Detalii suplimentare, . |
Garantie 12 luni.

