Laptop SH HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 16GB, 512GB SSD, RTX A3000 6GB, Grad B
- Model: CDB-20708234
- Producător: HP
- Garanție: 30 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
3.890,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Chipset grafic (GPU) | nVidia Quadro |
| Diagonala ecran | 15,6 inch |
| Frecventa procesor | 2,1 - 2,5 GHz |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Rezolutie display | 1920 x 1080 |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare monitor | Grad B |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip panel | IPS |
| Tip placa video | Dedicata |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Laptop SH HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 16GB, 512GB SSD, RTX A3000 6GB, Grad B
Produsele
| Procesor: | Intel Octa Core i7-11850H, 8 x 2.50GHz up to 4.80GHz, 24MB SmartCache. Detalii CPU, |
| Memorie: | 16GB DDR4 |
|
SSD M.2 NVMe: |
512GB |
| Unitate optica: | Fara Unitate Optica |
| Placa video dedicata: | NVidia Quadro RTX A3000 6GB GDDR6 192-bit |
| Porturi : |
1 x HDMI, 2 x USB Type-C/Thundebolt 4, 1 x mini DisplayPort, 2 x USB 3.1 (1 Power Share), 1 x Rj-45, 1 x Audio |
| Wireless: | Da. Bluetooth: Da. |
| Display: | 15.6 inci Full HD IPS LED Backlight Anti-Glare (1920 x 1080p). Webcam integrat |
| Tastatura: | QWERTZ DE Iluminata + Tastatura numerica. Baterie ok, autonomie minim 1 ora. Garantie 30 de zile pentru baterie. |
| Site Producator: | Detalii suplimentare, . |
Garantie 12 luni.

