Mini PC SH Intel NUC NUC7i7BNH, Intel Core i7-7567U, 8GB DDR4, 240GB SSD
- Model: CDB-20708236
- Producător: Intel
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
940,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 240 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | M.2 |
| Frecventa procesor | 3,1 - 3,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Core i7 gen7 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 2 core (HT-4 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | USB Type C |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | Mini PC |
| Tip mediu stocare | SSD |
| Tip memorie | DDR 4 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
Mini PC SH Intel NUC NUC7i7BNH, Intel Core i7-7567U, 8GB DDR4, 240GB SSD
Mini PC Intel NUC NUC7i7BNH, Intel Dual Core i7-7567U, 8GB DDR4, 240GB SSD
Procesor:
- Model: i5-7260U
- Tip: Dual Core
- Frecventa: 2 x 3.50GHz
- Cache: 4MB Cache
- .
Memorie RAM:
- Capacitate: 8GB
- Tip: DDR4
Unitate stocare:
- Capacitate: 240GB
- Tip: SSD Sata
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: Fara Unitate Optica
- Video: Intel Iris Plus Graphics 650
- LAN: Intel i219V - 10/100/1000Mbps
- Carcasa: Mini PC
- Dimensiuni: 115 x 111 x 51 mm
Porturi:
- 4 x USB 3.0
- 1 x USB Type-C/DisplayPort
- 1 x HDMI 4K@60Hz
- 1 x RJ-45 Gigabit
- 1 x Audio
Garantie 12 luni.

