HPE ProLiant MicroServer Gen10, AMD Opteron X3216 - Configureaza pentru comanda
- Model: CDB-50501209
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
690,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Format mediu stocare | 3,5 inch |
| Frecventa procesor | 1,51 - 2 GHz |
| Interfata mediu stocare | SATA3 |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Model procesor | Opteron |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 2 core |
| Numar procesoare | (1) un procesor |
| Porturi - Interfete I/O | VGA |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 2 |
| Producator procesor | AMD |
| Putere sursa | 200W |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Stare produs | Reconditionat |
| Tip carcasa | Tower |
| Tip memorie | DDR4 E ECC Unbuffered |
| Unitate optica | Fara unitate optica |
| Unitati stocare suportate | 4 |
HPE ProLiant MicroServer Gen10 TPS-F022, AMD Opteron X3216 - Configureaza pentru comanda
Iti oferim posibilitatea sa configurezi serverul in functie de nevoile tale, prin alegerea componentelor din optiunile de upgrade. Selecteaza caracteristicile dorite si apoi adauga in cos.
Pretul afisat este pentru varianta de baza (fara RAM, HDD)*
* Varianta de baza:
| Procesor: | AMD Opteron X3216, 2 x 1.60GHz, up to 3.00GHz, L2 Cache 1MB. Detalii CPU . |
| Sloturi RAM: | 2 - se pot adauga module RAM din caseta Configurare Produs |
| Bay HDD: | 4 x 3.5" - se pot adauga unitati stocare din caseta Configurare Produs |
| Placa de retea: | 2 x Rj-45 Gigabit HP 332i |
| Controller Sata | Marvell 88SE9230 |
| Sloturi PCIe: | 1 x PCIe 3.0 x8, 1 x PCIe 3.0 x4 (Low Profile) |
| Porturi: | 1 x VGA, 2 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, 2 x RJ-45, 2 x DisplayPort 1.2 |
| Sursa alimentare: | 200W |
| Format: | Ultra Micro Tower. Dimensiuni: 23.5 x 23.0 x 25.4 cm |
!Atentie: Pentru configurare cu HDD de 2.5 inch trebuie sa alegeti acelasi numar de adaptoare ca si HDD-uri pentru montare.
Serverul se poate configura la alegere din caseta Configurare Produs (tabelul alaturat din dreapta sau butonul Configurare produs pentru varianta de mobil a site-ului). Se pot adauga maxim 32GB RAM si maxim 4 hard disk-uri SATA de 3.5 inci sau 4 hard disk-uri SATA de 2.5 inch cu adaptor la 3.5 inci.
Garantie 12 luni.

