Workstation SH Lenovo ThinkStation P300 MT, Intel Quad Core i5-4590, 8GB DDR3
- Model: CDB-36900902
- Producător: Lenovo
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
290,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 500 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | 3,5 inch |
| Frecventa procesor | 2,51 - 3 GHz |
| Model procesor | Core i5 gen4 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 4 core |
| Porturi - Interfete I/O | 2 x DisplayPort |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Slot(uri) | PCIe x1 |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | Tower |
| Tip mediu stocare | HDD |
| Tip memorie | DDR 3 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | DVD-Writer |
Workstation SH Lenovo ThinkStation P300 MT, Intel Quad Core i5-4590, 8GB DDR3
Workstation Lenovo ThinkStation P300 MT, Intel Quad Core i5-4590, 8GB DDR3, 500GB HDD, DVD-Writer
Procesor:
- Model: i5-4590
- Tip:Quad Core
- Frecventa: 4 x 3.30GHz
- Cache: 6MB SmartCache
- .
Memorie RAM:
- Capacitate: 8GB
- Tip: DDR3
Unitate stocare:
- Capacitate: 500GB
- Tip: HDD Sata
Specificatii suplimentare:
- Unitate optica: DVD-Writer
- Video: Intel HD Graphics 4600
- Audio: Realtek AlC662
- Carcasa: Tower
- Chipset: Intel C226
- LAN: Intel i217LM - 10/100/1000 Mbps
Porturi:
- 1 x RJ45
- 2 x USB 2.0
- 6 x USB 3.0
- 2 x DisplayPort
- 1 x VGA
- 1 x Serial
- 5 x Audio
Sloturi PCI:
- 1 x PCI Express 3.0 x16
- 1 x PCI Express 2.0 x16 (wired x4)
- 1 x PCI EXpress x1
- 1 x PCI
Garantie 12 luni.

