Calculatoare SH Dell OptiPlex 7020 SFF, Intel Core i3-4150 Gen 4
- Model: CDB-45860662
- Producător: Dell
- Garanție: 12 luni (Detalii garanție)
TRANSPORT GRATUIT
Oriunde în România
Livrare în 24-48H
CADOURI GRATUITE
Accesorii IT, cabluri gratis
În limita stocului!
225,00 LEI
| Caracteristici generale | |
| Capacitate memorie RAM | 8 GB |
| Capacitate stocare | 500 GB |
| Chipset grafic (GPU) | Intel Graphics |
| Format mediu stocare | 3,5 inch |
| Frecventa procesor | 3,1 - 3,5 GHz |
| Interfete retea | Lan 10/100/1000 (Gigabit) |
| Jack-uri audio fata | 2 |
| Jack-uri audio spate | 2 |
| Model procesor | Core i3 gen4 |
| Nr. USB fata | 4 |
| Nr. USB spate | 6 |
| Nuclee si thread-uri pe CPU | 2 core (HT-4 thread) |
| Porturi - Interfete I/O | 2 x DisplayPort |
| Porturi RJ-45 (LAN) | 1 |
| Producator procesor | Intel |
| Sistem de operare | Fara OS |
| Slot(uri) | PCIe x16 |
| Stare produs | Utilizat |
| Tip carcasa | SFF |
| Tip mediu stocare | HDD |
| Tip memorie | DDR 3 |
| Tip placa video | OnBoard |
| Unitate optica | DVD-Writer |
Calculatoare sh Dell OptiPlex 7020 SFF, Intel Core i3-4150 Gen 4
Dell OptiPlex 7020 SFF, Intel Dual Core i3-4150, 8GB DDR3, 500GB HDD, DVD-Writer
- Tip procesor: Intel Dual Core i3-4150, 2 x 3.50GHz, 3MB SmartCache. Detalii cpu .
- Chipset Intel Q87
- Memorie RAM: 8GB DDR3
- Capacitate HDD: 500GB HDD
- Audio: OnBoard
- LAN: Intel i217LM - 10/100/1000Mbps
- Video Intel HD Graphics 4400
- Tip unitate optica: DVD-Writer
- Tip carcasa desktop: SFF
- Porturi:
- 4 x USB 3.0
- 6 x USB 2.0
- 1 x RJ45
- 1 x Serial
- 1 x VGA
- 2 x DisplayPort
- 4 x Audio
- 2 x PS/2
- Sloturi:
- 1 x PCI Express x16
- 1 x PCI Express x16 (wired x4)
Garantie 12 luni.

